Anasayfa / Gaziantep Son Dakika / Uyuşturucu Satıcılarına Yönelik Operasyon!
Uyuşturucu Satıcılarına Yönelik Operasyon!
Uyuşturucu Satıcılarına Yönelik Operasyon!

Uyuşturucu Satıcılarına Yönelik Operasyon!

İl Emniyet Müdürlüğünce, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Ekiplerinin ilimiz genelinde daha sağlıklı ve güvenli ortamın oluşması, sokak suçlarının azalması için Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti ile Uyuşturucu Satıcılarının yakalanmalarına yönelik eş zamanlı olarak 41 adrese operasyon düzenlenmiştir.
Gerçekleştirilen operasyon sonucunda, 400 gram Esrar, 100 gram Sentetik Kannabinoid ( Bonzai ), 26 fişek Metamfetamin(Ateş-Buz), 184 Kök Kenevir Bitkisi, 6.450  TL para, 5 adet silah ele geçirilmiş, olayla ilgili 30 şahıs gözaltına alınmış olup adli tahkikat devam etmektedir.
Sizlere Gaziantep Son Dakika haberlerini sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz emek veriyoruz. Gaziantep ilimize dair daha çok habere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.
gaziantepsondakika.net/gaziantep-son-dakika

Hakkında Gaziantep Son Dakika

Sizlere Gazi şehrimizin son dakika haberlerini tarafsız olarak sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermeniz!

Mutlaka Okumalısın!

Gaziantepde Kamyonet Devrildi.

Gaziantepde Kamyonet Devrildi.

Gaziantep’in İslahiye ilçesinde Cevdetpaşa mahallesinde Namık Kemal Caddesi üzerinde trafik kazası meydana geldi. Trafik kazasında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir