Anasayfa / Genel / Tuğse Tekstil Aksesuar
tugsetekstilaksesuar
tugsetekstilaksesuar

Tuğse Tekstil Aksesuar

tugsetekstilaksesuar
tugsetekstilaksesuar

Ürünler kategorisinde drop – çıtçıt-kot düğmesi – kuşgözü – rivet gibi metal aksesuarlar en fazla kullanan niteliksel eşyalar dandır. Tekstil yan ürünlerini konu bazında ele aldığımızda bugün birçok aksesuar giysilerde kullanılmaktadır. Dünyada milyarlarca insanın giyim kuşamın da kullandığı metal aksesuarlar aslında çok da önemli görülmeyen etkili parçalardır. Örneğin kot sert bir kumaştır ve onun düğmesi de bedenimizi bloke edebilmek adına kuvvetli olmalıdır. Doğal olarak kot düğmeleri metalden yapılır ve bu yüzden dayanıklıdır.

Kadınlarımız elbiselere çok fazla düşkündür biliriz, o yüzden gerek dikimlerde gerekse de alacakları elbiselerde düğme ve düğme türleri, çıt çıtları zımbaları kuş gözleri elbiseyle uyum içerisinde mi değil mi çok dikkat ederler. Aslında hiç küçümsememek lazım bu tarz şeyleri, bir elbisenin kendini en iyi şekilde anlatabilmesi için üzerindeki aksesuarların da aynı şekilde albenili ve kaliteli olması gerekir.

Firmamızı Daha Yakından Tanımak İsterseniz…

Faaliyet alanlarımız gereği çıtçıt – rivet – zımba – drop – kuş gözü – kot düğmesi satışı ve uygulanması (montajı) hizmetleri sağlıyoruz, bununla birlikte bu aksesuarların montaj kalıp imalat satış işleriyle uğraşıyoruz.

1993 yılından bu yana tekstil aksesuarı kategorisinde hizmet vermekteyiz ve %100 Müşteri memnuniyeti esasına göre hareket ederek ürünlerimizin pazarlamasını yaptık yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz.

Firmamız tekstilaksesuarları satış ve montajı – montaj kalıpları işleri ile ilgilenmektedir. Ayriyeten perakande hizmet vermekteyiz müşterilerimize, bunun bilinmesini isteriz

Adresimiz web sitemizde doğru bir şekilde belirtilmiştir yani bizi ziyaret edebilir ürünlerimiz hakkında bilgi almak, fiyat teklifi alabilmek gibi hedefi varsa (şişli bölgesi)yüzyüze de görüşebilme imkanı sunuyoruz. Dürüstlük politikasının daima kazandırdığını biliyoruz o yüzden de müşterilerimize doğru neyse onu aktarmanın gayretini taşıyoruz.

Müşterimiz internet sitemiz üzerinden sipariş verdiyse, hızlı teslimat politikamız gereği, ürününü iyi şekilde paketleyip adresine gönderimini sağlıyoruz. Tugsetekstilaksesuar

Sizlere Gazişehrimizin Son Dakika haberlerini sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz emek veriyoruz.Tek gelir kaynağımız sitemizde bulunan reklamlardır. Bizlere destek olmak için sitemizde bulunan reklamlara 1 kez tıklayınız. Teşekkürler. gaziantepsondakika.net

Hakkında Gaziantep Son Dakika

Sizlere Gazi şehrimizin son dakika haberlerini tarafsız olarak sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermeniz!

Mutlaka Okumalısın!

gaziantep son dakika tv

Gaziantep Son Dakika İzle

Gaziantep son dakika izle, bu yeni Gaziantep Son Dakika TV kanalımızla sizlere Gaziantep ile ilgili …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir