Anasayfa / Gaziantep Son Dakika / Suruç’ta AK Parti’lilere Yönelik Saldırı
Suruç'ta AK Parti'lilere Yönelik Saldırı
Suruç'ta AK Parti'lilere Yönelik Saldırı

Suruç’ta AK Parti’lilere Yönelik Saldırı

Suruç'ta AK Parti'lilere Yönelik Saldırı
Suruç’ta AK Parti’lilere Yönelik Saldırı

Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde AK Parti’lilere yönelik silahlı saldırıda yaralanan 8 kişinin Ankara, Şanlıurfa ve Gaziantep’teki hastanelerde tedavi altın alındığı bildirildi.

Sağlık Bakanlığından yapılan açıklamada, saat 15.58’de Suruç’ta iki grup arasında meydana gelen silahlı kavgada 4 kişinin yaşamını yitirdiği, 8 kişinin de yaralandığı belirtildi.Açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Olay yerine ilk ambulans saat 16.07’de ulaşmış olup toplam 13 adet 112 ambulansı görevlendirilmiştir. Saat 22.00 itibarıyla halen Ankara, Şanlıurfa ve Gaziantep’teki hastanelerimizde 8 yaralının tedavisine devam edilmektedir. Ölenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz.”

Sizlere Gaziantep Son Dakika haberlerini sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz emek veriyoruz. Gaziantep ilimize dair daha çok habere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. gaziantepsondakika.net/gaziantep

Hakkında Gaziantep Son Dakika

Sizlere Gazi şehrimizin son dakika haberlerini tarafsız olarak sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermeniz!

Mutlaka Okumalısın!

Olay Yerine Giden Polise Saldırı!

Olay Yerine Giden Polise Saldırı!

Gaziantep’te vatan mahallesinde çıkan kavgaya müdahale etmek için olay yerine giden polis ekibine tüfekle ateş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir