Anasayfa / İlçe Haberleri / Karkamış / Sınır Kapılarından Bayramlaşma İçin Geçiş İzni
bayram geçiş izni
bayram geçiş izni

Sınır Kapılarından Bayramlaşma İçin Geçiş İzni

bayram geçiş izni
bayram geçiş izni

Geçici koruma kapsamında bulunan Suriyelilere Ramazan Bayramını Suriyede geçirmek isteyenler için ülkelerine karkamış hudut kapısından geçiş izni sağlanacaktır. Geçici korumaları sonlandırılmaksızın Suriyeye gidip gelmeleri sağlanacaktır.

Suriyeye gidecek olan geçici koruma kapsamında bulunan Suriyelilerin www.suriyebayramizni.com web adresinden randevu almaları gerekiyor. İzin süresi ülkemizden çıkış 23.05.2018 ile 13.06.2018 tarihleri arasında geri dönüşleri ise 26.06.2018 tarihinde yapılacaktır. Gaziantep Valiliğince bayram izni kısmen veya tamamen durdurulabilir. Hangi kapıdan giriş yapıldıysa, çıkış işlemleride o kapıdan yapılması gerekiyor. Ayrıntılı bilgiyi sitede bulabilirsiniz.

Sizlere Gazişehrimizin Son Dakika haberlerini sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz emek veriyoruz.Tek gelir kaynağımız sitemizde bulunan reklamlardır. Bizlere destek olmak için sitemizde bulunan reklamlara 1 kez tıklayınız. Teşekkürler. gaziantepsondakika.net

Hakkında Gaziantep Son Dakika

Sizlere Gazi şehrimizin son dakika haberlerini tarafsız olarak sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermeniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir