Anasayfa / Gaziantep Son Dakika / Şahinbey Belediyesi’nden Diriliş Parkı!
Şahinbey Belediyesi'nden Diriliş Parkı!
Şahinbey Belediyesi'nden Diriliş Parkı!

Şahinbey Belediyesi’nden Diriliş Parkı!

Şahinbey Belediyesi'nden Diriliş Parkı!
Şahinbey Belediyesi’nden Diriliş Parkı!

Şahinbey Belediyesi tarafından gerçekleştirilen, İpekyolu Kalkınma Ajansı’nca (İKA) desteklenen Şahinbey Dirliş Parkı Projesi’nin gerçekleşmesi için ilk adımlar atıldı.

Proje protokolü, Şahinbey Belediyesi Başkanlık Makamında Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve İpekyolu Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Burhan Akyılmaz arasında imzalandı.

Milletimiz İçin Çalışıyoruz

İmza töreni sonrasında projenin içeriğinden bahseden Başkan Mehmet Tahmazoğlu,”Şahinbey Belediyesi olarak, Gaziantep’imize ve Şahinbey’imize bir çok önemli projeler yaprak milletimiz için çalıştık. İpek yolu Kalkınma Ajansı ile birlikte Şahinbey Diriliş Parkı yapımı için ortak protokol imzaladık. Yapılacak olan park özellikleri ile Gaziantep’in en gözde parklarından birisi olacak. Ben şimdiden vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Bölgemize Hayırlı Olsun

Projenin bölgeye katkı sunmasını ve hayırlı olmasını dileyen İpekyolu Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Burhan Akyılmaz,” İKA olarak kurulduğumuz günden bu yana bölgemizde hizmet etmeye çalışıyoruz. Şahinbey Belediyemizde bölgemizde büyük işler yapan bir belediyemiz. Aynı zamanda güzel projelere de imza atıyorlar. Şahinbey Diriliş Parkı’nın ortaya çıkarılması için yapılan proje bizim tarafımızdan değerlendirildi ve başarılı bulundu. İnşallah projemiz bölgemize katkı sağlar” dedi.

Sizlere Gaziantep Son Dakika haberlerini sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz emek veriyoruz. Gaziantep ilimize dair daha çok habere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.
gaziantepsondakika.net/gaziantep-son-dakika

Hakkında Gaziantep Son Dakika

Sizlere Gazi şehrimizin son dakika haberlerini tarafsız olarak sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermeniz!

Mutlaka Okumalısın!

Olay Yerine Giden Polise Saldırı!

Olay Yerine Giden Polise Saldırı!

Gaziantep’te vatan mahallesinde çıkan kavgaya müdahale etmek için olay yerine giden polis ekibine tüfekle ateş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir