Anasayfa / Gaziantep Basketbol / Şahinbey Belediyesi Burs!
burs sonuçları
burs sonuçları

Şahinbey Belediyesi Burs!

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, öğrencileri eğitime teşvik etmek için yapmış olduğu hediye ve destek halkasına bir yenisini daha ekleyerek Şahinbey İlçesi’nde ikamet eden tüm aktif lisans ve ön lisans üniversite öğrencilerine 200 TL destekte bulunuyor.

Eğitime verdiği destekle adından sıkça söz ettiren Şahinbey Belediyesi, anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinden sonra üniversite öğrencilerinin yüzünü güldürdü. Şahinbey’de ikamet eden üniversite öğrencilerine 200 TL destekte bulunan Şahinbey Belediyesi, öğrencilerin umudu olmaya devam ediyor.

25 Aralık’a Kadar Devam Edecek

Şahinbey İlçesinde ikamet etmek şartıyla bütün üniversite öğrencilerine verilen destek için il dışında okuyan öğrencilerin aileleri ve Gaziantep’te eğitim gören öğrenciler sabahın erken saatlerinde Şahinbey Belediyesi Kültür Merkezi’ne gelerek başvuruda bulundular. 25 Aralık 2017 tarihine kadar devam edecek olan başvuruya Şahinbey ilçesinde ikamet eden üniversite öğrencileri faydalanabilecek.

Burslar Hesaplara Yatmaya Başladı!

Öğrencilerin umutla beklediği 200 TL destek bursu bir yandan kayıt devam ederken diğer yandan da kısım kısım 200 TL destek bursu hesaplara yatmaya başladı.

Etiketler: Şahinbey belediyesi burs sonuçları, 200 TL, destek, açıklandı, ne zaman yatar, sonuçlandı

Hakkında Gaziantep Son Dakika

Sizlere Gazi şehrimizin son dakika haberlerini tarafsız olarak sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermeniz!

Mutlaka Okumalısın!

Yazlık Sinema Günlerinde 3500 Kişiye Ulaşıldı.

Yazlık Sinema Günlerinde 3500 Kişiye Ulaşıldı.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “Yazlık Sinema Günleri”nin sezon finali 13 Ağustos’ta Masal Park’ta yapıldı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir