Anasayfa / Biyografi / Mehmet TAHMAZOĞLU Kimdir?
Mehmet TAHMAZOĞLU
Mehmet TAHMAZOĞLU

Mehmet TAHMAZOĞLU Kimdir?

Mehmet TAHMAZOĞLU
Mehmet TAHMAZOĞLU

Mehmet TAHMAZOĞLU, Gaziantep Şahinbey ilçesinde 1959 yılında doğmuştur. İlkokulu Şehreküstü de bulunan Ahmet Çelebi İlkokulunda okumuştur. Ortaokul ve Lise öğrenimini Atatürk Lisesinde tamamlamıştır. Üniversite eğitimini Erzurum Atatürk Üniversitesinde okumuştur. Lisans düzeyinde İşletme fakültesinden mezun oldu.

Mehmet TAHMAZOĞLU askerlik görevini 1983-1984’lü yıllarda yedek subay olarak yerine getirdi. İş hayatına 1984 yılında Mali Müşavir olarak başladı. Daha sonra 1999’lu yıllarda Yeminli Mali Müşavir olarak iş hayatına devam etti. Birçok Sivil Toplum Örgütünde yirmi yıl süreye aşkın üyelik ve yöneticiliklerde bulundu.

Mehmet TAHMAZOĞLU 2001 yılında AK Parti’nin Kurucu İl Yönetim Kurulu üyesi olarak başladı. 5 Yıl İl Başkan Yardımcılığı ve Siyasi-Hukuk İşleri Başkanlığı yaptı. 22 Temmuz 2007 de yılında seçimlerde 8.sıradan milletvekili adayı oldu. 29 Mart 2009 yerel seçimlerinde Şahinbey Belediye Başkanlığına seçildi. 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde tekrar Şahinbey Belediye Başkanlığına seçildi.

Mehmet TAHMAZOĞLU
Mehmet TAHMAZOĞLU
Sizlere Gazişehrimizin Son Dakika haberlerini sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz emek veriyoruz.Tek gelir kaynağımız sitemizde bulunan reklamlardır. Bizlere destek olmak için sitemizde bulunan reklamlara 1 kez tıklayınız. Teşekkürler. gaziantepsondakika.net

Hakkında Gaziantep Son Dakika

Sizlere Gazi şehrimizin son dakika haberlerini tarafsız olarak sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermeniz!

Mutlaka Okumalısın!

Muhammet Rıdvan FADILOĞLU Kimdir

Muhammet Rıdvan FADILOĞLU Kimdir?

Muhammet Rıdvan FADILOĞLU, 1964 yılında Gaziantep’te doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Gaziantep’te tamamladı. 1986 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir