Anasayfa / Gaziantep Son Dakika / Kelimenin Kalbi Resim Sergisi Açıldı.
Kelimenin Kalbi Resim Sergisi Açıldı.
Kelimenin Kalbi Resim Sergisi Açıldı.

Kelimenin Kalbi Resim Sergisi Açıldı.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Ressam Ahmet Sula’nın eserlerinin yer aldığı Kelimenin Kalbi resim sergisi, Gaziantepli sanatseverlerle bir araya geldi.

Gaziantep Sanat Merkezi’nde 10 Temmuz’da açılışı gerçekleşen sergide, Ressam Ahmet Sula’nın 25’i felsefi olmak üzere 35 resminin yanı sıra şiir ve kaligrafi çalışmalarından oluşan yaklaşık 100 eser sanatseverlerin ilgisine sunuldu.

Sergi açılışına Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Deniz Köken, Genel Sekreter Yardımcısı Oya Alpay olmak üzere pek çok ziyaretçi katıldı.

Şimdiye kadar 4’ü yurtdışında olmak üzere 25 kişisel sergide on binlerce sanatseverle bir araya gelen sanatçının 26. kişisel sergisi Gaziantep’te açıldı.

Sizlere Gaziantep Son Dakika haberlerini sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz emek veriyoruz. Gaziantep ilimize dair daha çok habere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.
https://gaziantepsondakika.net

Hakkında Gaziantep Son Dakika

Sizlere Gazi şehrimizin son dakika haberlerini tarafsız olarak sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermeniz!

Mutlaka Okumalısın!

Gaziantepde Kamyonet Devrildi.

Gaziantepde Kamyonet Devrildi.

Gaziantep’in İslahiye ilçesinde Cevdetpaşa mahallesinde Namık Kemal Caddesi üzerinde trafik kazası meydana geldi. Trafik kazasında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir