Anasayfa / Gaziantep Son Dakika / İYİ Partiden İlginç Bir Reklam!
İYİ Partiden İlginç Bir Reklam!
İYİ Partiden İlginç Bir Reklam!

İYİ Partiden İlginç Bir Reklam!

İYİ Partiden İlginç Bir Reklam!
İYİ Partiden İlginç Bir Reklam!

Ülkemiz 24 Haziran erken seçimlerine doğru giderken, tüm siyasi partilerin seçim hazırlıkları son hız devam etmektedir. Tüm partiler internet dahil seçim çalışmaları yürüteceği tüm kanallarda var güçleriyle çalışmalarını yürütmektedir. Bunlardan en ilginci İYİ Parti’nin Google üzerinden yaptığı reklam kampanyalarıdır. İYİ Parti arama motoru Google üzerinden bazı reklamlar verdi. Bu reklamlardan en ilginç olanları.

Hatırlanacağı üzere İbrahim Tatlıs‘e, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın İzmir mitingine katılmış “Ben bu insanın neyine tavım biliyor musunuz? 1992’de İdo Tatlıses 1992’de doğdu. İki aylıktı. Erdoğan Belediye başkanıydı. Villamız da doğal gaz yoktu. Bağlatmaya çalıştık ama bölgede hiç bir villada doğal gaz yoktu. Dedim ki ‘Sayın başkanım, bizim evimizde, yani orada bir koca villamız var ama üşüyoruz. Dedim ki ‘İdo iki aylık, üşüyor.’ 10 dakika sonra aradı dedi ki ‘Yokmuş ama ben kendi şeyimden vereceğim.’ Ve iki ay sonra doğalgazımız bağlandı ve İdo üşümekten kurtuldu” demişti. İYİ Parti değişik bir reklam çalışması yaparak Google üzerinden farklı bir çalışma yürütmüştür. Çalışmaya ait görüntüleri aşağıda bulabilirsiniz.

Google arama motoruna “İbrahim Tatlıses” yazınca karşımıza gelen sonuç “Doğalgaz mı bağlatacaksınız? İyi Parti’yi bekleyin.”

İbrahim Tatlıses
İbrahim Tatlıses

Google arama motoruna “Özgürlük” yazınca karşımıza gelen sonuç “25 Haziran’da Tekrar Deneyin | Aradığın Sonuç Bulunamadı”

Özgürlük
Özgürlük
Sizlere Gazişehrimizin Son Dakika haberlerini sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz emek veriyoruz.Tek gelir kaynağımız sitemizde bulunan reklamlardır. Bizlere destek olmak için sitemizde bulunan reklamlara 1 kez tıklayınız. Teşekkürler. gaziantepsondakika.net

Hakkında Gaziantep Son Dakika

Sizlere Gazi şehrimizin son dakika haberlerini tarafsız olarak sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermeniz!

Mutlaka Okumalısın!

Olay Yerine Giden Polise Saldırı!

Olay Yerine Giden Polise Saldırı!

Gaziantep’te vatan mahallesinde çıkan kavgaya müdahale etmek için olay yerine giden polis ekibine tüfekle ateş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir