Anasayfa / Gaziantep Son Dakika / İlaç Götüren Çalışan FETÖ’den Tutuklandı.
fetö-pyd
fetö-pyd

İlaç Götüren Çalışan FETÖ’den Tutuklandı.

Kayseri merkezi Gaziantep’i de kapsayan FETÖ/PDY operasyonun da örgüt üyeleri yurt dışında ki hastanelere ilaç götürürken Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yakalandı.

FETÖ/PDY terör örgütüne yönelik Kayser İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan operasyonla İstanbul, Antalya, Gaziantep ve Yozgat illerinde 6 şahsa karşı yapılan eş zamanlı operasyonda, toplam 4 şahıs yakalanarak gözaltına alındı.Yakalanan şahıslar arasında bulunan emekli olduğu anlaşılan A.S. isimli şahsın imamet ettiği ev ile aynı şahsa ait bir bağ evinde yapılan aramalarda FETÖ/PDY terör örgütünün yurt dışında bulunan özel hastanelerine götürülmek üzere hazırlanan çok sayıda ilaç ve yine örgüt lideri tarafından yazılan kitaplar ve örgüte ait dergi ve yayınlar ele geçirilmişti.Yaklaşık 6 gün süren işlemler sonrasında A.S. çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Hakkında Gaziantep Son Dakika

Sizlere Gazi şehrimizin son dakika haberlerini tarafsız olarak sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermeniz!

Mutlaka Okumalısın!

Olay Yerine Giden Polise Saldırı!

Olay Yerine Giden Polise Saldırı!

Gaziantep’te vatan mahallesinde çıkan kavgaya müdahale etmek için olay yerine giden polis ekibine tüfekle ateş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir