Anasayfa / Gaziantep Son Dakika / Gümüştekin Mahallesinde Silahlı Kavga: 1 Ölü
Gümüştekin Mahallesinde Silahlı Kavga 1 Ölü
Gümüştekin Mahallesinde Silahlı Kavga 1 Ölü

Gümüştekin Mahallesinde Silahlı Kavga: 1 Ölü

Gümüştekin Mahallesinde Silahlı Kavga 1 Ölü
Gümüştekin Mahallesinde Silahlı Kavga 1 Ölü

Gaziantep ilimizin Şahinbey İlçesi Gümüştekin Mahallesinde Cumartesi günü gece saatlerinde Türk ve Suriyeli Vatandaşların karıştıkları silahlı bir kavga olayı meydana geldi.

Yapılan araştırmada Suriyeli (M.H.) adlı şüpheli şahsın av tüfeğiyle açtığı ateş sonucu yaralanan (M.O.) adlı vatandaşımızın kaldırıldığı hastanede vefat ettiği, olayda yaralanan (C.O.) adlı vatandaşımız ile Suriyeli (B.G.)’nin tedavilerinin kaldırıldıkları hastanede devam ettiği anlaşılmıştır.

Olaya müdahale eden polis ekibimizce yapılan “DUR” ihtarına elindeki av tüfeğiyle ateş ederek karşılık veren şüpheli Suriye Vatandaşı (H.H.) adlı şahıs görevli polis memurumuzun silahla karşılık vermesiyle olay yerinde etkisiz hale getirildi.

Olayın firari şüphelisi Suriye Vatandaşı (M.H.)’nin yakalanması ve olayın aydınlatılmasına yönelik adli ve idari tahkikat başlatıldı.

Sizlere Gaziantep Son Dakika haberlerini sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz emek veriyoruz. Gaziantep ilimize dair daha çok habere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. gaziantepsondakika.net/gaziantep

Hakkında Gaziantep Son Dakika

Sizlere Gazi şehrimizin son dakika haberlerini tarafsız olarak sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermeniz!

Mutlaka Okumalısın!

Gaziantepde Kamyonet Devrildi.

Gaziantepde Kamyonet Devrildi.

Gaziantep’in İslahiye ilçesinde Cevdetpaşa mahallesinde Namık Kemal Caddesi üzerinde trafik kazası meydana geldi. Trafik kazasında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir