Anasayfa / Gaziantep Son Dakika / Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi AKAR’ın Beyaz Fırtına Tatbikatında
beyaz fırtına
beyaz fırtına

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi AKAR’ın Beyaz Fırtına Tatbikatında

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi AKAR 19 Mayıs 2018 tarihinde ileDeniz Kuvvetleri Komutanı Koramiral Adnan ÖZBAL, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar GÜLER ve Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan KÜÇÜKAKYÜZ’le birlikte Donanma Komutanlığı harekât kontrolündeki Ege ve Akdeniz de tatbikat yapan Beyaz Fırtına Tatbikatına katıldı. Tatbikat da dalar, uçar ve yüzer birlikler denetlenmiştir.

Ayrıca TCG GAZİANTEP fırkateyninde denetlemelerde ve incelemeler de bulunulmuştur. Bu kapsamda personelin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramını kutlamıştır. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi AKAR gemi personeliyle birlikte iftar yaptı.

Sizlere Gazişehrimizin Son Dakika haberlerini sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz emek veriyoruz.Tek gelir kaynağımız sitemizde bulunan reklamlardır. Bizlere destek olmak için sitemizde bulunan reklamlara 1 kez tıklayınız. Teşekkürler. gaziantepsondakika.net

Hakkında Gaziantep Son Dakika

Sizlere Gazi şehrimizin son dakika haberlerini tarafsız olarak sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermeniz!

Mutlaka Okumalısın!

Gaziantepde Kamyonet Devrildi.

Gaziantepde Kamyonet Devrildi.

Gaziantep’in İslahiye ilçesinde Cevdetpaşa mahallesinde Namık Kemal Caddesi üzerinde trafik kazası meydana geldi. Trafik kazasında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir