Anasayfa / Gazişehir Spor / Gazişehirspor dan Passolig Tepkisi!
gazisehirspor

Gazişehirspor dan Passolig Tepkisi!

Spor toto 1.lig ekiplerinden Gazişehirspor‘dan Gaziantep Futbol Kulübü’nün resmi sitesinden yapılan açıklamada, “Takımımızın, Spor Toto 1. Lig’in 20. haftasında oynadığı ve sahadan 2-0’lık galibiyetle ayrıldığı Boluspor maçı öncesinde Passolig sistemlerinden kaynaklı olarak, birçok taraftarımızın stadyuma giriş yapmalarında sıkıntı yaşadıklarını öğrenmiş bulunuyoruz. Kulübümüzle alakası olmayan Passolig sisteminden dolayı kaynaklı yaşanan sıkıntıların giderilmesi adına yönetimimiz çalışmalara başlamıştır. 5 Şubat Pazartesi gününden itibaren Gaziantep Kamil Ocak Stadyumu Passolig noktaları da aktif hale getirilip, değerli taraftarlarımıza hizmet vermeye başlayacaktır.

gazisehirspor

Taraftarlarımız, bundan sonraki süreçte bilet yüklemelerini internet sitesi ve Kamil Ocak Stadyumu altındaki Passolig noktalarından yapabileceklerdir. Gaziantep Kalyon Stadyumun‘a giriş konusunda yaşanılan bu sorunların minimize edilmesi adına, taraftarlarımızı karşılaşmadan bir kaç gün önce bilet satın alma işlemlerini yapmasını öneriyoruz. Boluspor maçında takımımızı yalnız bırakmayan, büyük taraftarlarımıza da bir kez daha teşekkür ediyoruz” denildi.

 

Etiketler: gazişehirspor, passolig, gaziantep, kaynaklı, adına, bilet

Hakkında Gaziantep Son Dakika

Sizlere Gazi şehrimizin son dakika haberlerini tarafsız olarak sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermeniz!

Mutlaka Okumalısın!

Nihat Şahin Gazişehir’de.

Nihat Şahin Gazişehir’de.

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü, tecrübeli file bekçisi Nihat Şahin ile anlaşmaya varmıştır. Nihat Şahin Kimdir? …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir