Anasayfa / Gazişehir Spor / Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübünden Seneye Şampiyonluk Sözü!
gazişehirspor
gazişehirspor

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübünden Seneye Şampiyonluk Sözü!

gazişehirspor
gazişehirspor

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü, sezon boyunca gazişehrimize şampiyonluk yolunda bir çok kez sevinç yaşattı. Erzurumspor maçı sonrasında açıklamalarda bulunan Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü, “Futbolcularımız, teknik heyetimiz, yönetim kurulumuz ve Başkanımız Adil Sani Konukoğlu gecelerini gündüzüne katarak, hummalı bir çalışma gösterdiler. Sezona istemediğimiz sonuçlarla başlamış olsak da, şampiyonluk için play-off finaline kadar uzanan büyük bir başarı hikayesi yazdık.

Geçtiğimiz gün Büyükşehir Belediye Erzurum karşısında Süper Lig’e bir penaltı golü kadar yaklaştık. Fakat bu hayalimize ulaşmayı başaramadık. Taraftarlarımıza ve tüm Gaziantep halkına, getirmeyi çok istediğimiz şampiyonluk kupası gelecek sezona ertelenmiş oldu. Sizlerin kenetlenmesi ve desteğiyle takımımızın gelecek sezon adını Süper Lig’e taşıyacağına gönülden inanıyoruz. Yeni sezonda, yepyeni hayallere hep birlikte koşacağız GAZİANTEP!”

Seneye süper ligde Gazişehirimizin takımını görmemiz dileğiyle. Gazişehirspora başarılar diliyoruz.

Sizlere Gazişehrimizin Son Dakika haberlerini sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz emek veriyoruz.Tek gelir kaynağımız sitemizde bulunan reklamlardır. Bizlere destek olmak için sitemizde bulunan reklamlara 1 kez tıklayınız. Teşekkürler. gaziantepsondakika.net

Hakkında Gaziantep Son Dakika

Sizlere Gazi şehrimizin son dakika haberlerini tarafsız olarak sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermeniz!

Mutlaka Okumalısın!

Nihat Şahin Gazişehir’de.

Nihat Şahin Gazişehir’de.

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü, tecrübeli file bekçisi Nihat Şahin ile anlaşmaya varmıştır. Nihat Şahin Kimdir? …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir