Anasayfa / Gaziantep Spor / Gaziantepspor’a Destek İçin 1 Formada Sen Al!
Gaziantepspor'a Destek İçin 1 Formada Sen Al!
Gaziantepspor'a Destek İçin 1 Formada Sen Al!

Gaziantepspor’a Destek İçin 1 Formada Sen Al!

Gaziantepspor Kulubü, 50 yıllık tarihi ile Türk Sporuna sayısız sporcular kazandıran geçmişten gelen borçlar sebebiyle ekonomik yönden sıkıntılı süreçten geçirmektedir. Gaziantepspor Kulubü; kuruluşunun 50. Yılında Gaziantepspor’a destek ve yardım amacı ile 50 Bin Forma Online Satış Mağazasında www.gaziantepstore27.com adresinden satışa çıkarmıştır. Taraftarların ve Gaziantepspor’a gönül veren sporseverleri Forma almaya ve takımına destek olmaya davet ediyor.

Online Satış Mağazası: www.gaziantepstore27.com

Gaziantepspor kulubü web sitelerinden yaptığı açıklamada; Bugün Gaziantepspor için birlik olma, destek olma zamanıdır. Tüm Gaziantep Şehrinden, Taraftarlarımızdan, Esnafımızdan, Sanayicilerimiz ve STK’lardan 1 Formada Sen Al! Kampanyasına destek vererek, içinde bulunduğu bu kriz ortamından kulübümüzü bir nebze olsun kurtarabiliriz. Gelin birlikte başaralım. Gaziantepspor’a destek olalım ve 50 Yıllık tarihi kurtarmanın başarı hikâyesini hep birlikte yazalım.

Hakkında Gaziantep Son Dakika

Sizlere Gazi şehrimizin son dakika haberlerini tarafsız olarak sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermeniz!

Mutlaka Okumalısın!

Gaziantepspor Yönetimi Fatma Şahin'i Ziyaret Etti.

Gaziantepspor Yönetimi Fatma Şahin’i Ziyaret Etti.

Gaziantepspor başkanı Hasan Şahin, Gaziantepspor Futbol Şube Sorumlusu Bülent Işık, Gaziantepspor As Başkanı Cebrail Mat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir