Anasayfa / Gaziantep Spor / Gaziantepspor Yeniden Diriliş Mücadelesi Veriyor.
Gaziantepspor Yeniden Diriliş Mücadelesi Veriyor.
Gaziantepspor Yeniden Diriliş Mücadelesi Veriyor.

Gaziantepspor Yeniden Diriliş Mücadelesi Veriyor.

Gaziantepspor web sitesinden yaptığı açıklamada;

“Yarım asırlık tarihi ile Türk Futboluna birçok yıldız oyuncu kazandıran ve marka değeri ile Gaziantep’in tanıtımında önemli bir yere sahip Gaziantepspor’umuz var olma ve yeniden diriliş mücadelesi vermektedir.

Gaziantepspor’un tarihin tozlu sayfalarında yerini almaması için taşın altına elini koyarak büyük bir mücadele veren başta şahsım ile Yönetim Kurulumuzda bulunan arkadaşlarım maddi manevi sorunları aşmak için birçok proje üzerinde gece gündüz çalışmaktadır. Hiçbir geliri olmayan Kulübümüz için çeşitli kampanyalar başlatılarak maddi sorunları çözmek için adımlar atılmıştır. Bu kampanyalardan biri olan 27 bin Kombine kampanyasına eski futbolcularımız, teknik adamlar, sanayici ve esnafımızdan çok önemli destek gelerek Gaziantepspor’u yalnız bırakmamış ve destek olmuşlar, olmaya da devam etmektedirler.

Ancak geldiğimiz noktada aldığımız duyumlar artarak devam eden kampanyamıza olan desteğin önünü kesmek adına bazı karanlık ellerin devreye girdiği ve 27 bin Kombine Kampanyamıza verilen desteği kesmek için uğraş verildiğini üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Bu kirli işlere giren ve Gaziantepspor’un önünü kesmek isteyenlerin şunu çok iyi bilmesi gerekmektedir ki; BAŞARAMAYACAKLAR. Her kim olursa olsun bu kumpası yapanları ve kampanyalarımıza engel olmaya çalışanları, tüm resmi sosyal medya platformlarımızdan isim isim ifşa edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Kimseden korkmadan yolumuza devam edeceğiz ve Gaziantepspor için gece gündüz çalışacağız. ” dedi.

Hakkında Gaziantep Son Dakika

Sizlere Gazi şehrimizin son dakika haberlerini tarafsız olarak sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermeniz!

Mutlaka Okumalısın!

Gaziantepspor Yönetimi Fatma Şahin'i Ziyaret Etti.

Gaziantepspor Yönetimi Fatma Şahin’i Ziyaret Etti.

Gaziantepspor başkanı Hasan Şahin, Gaziantepspor Futbol Şube Sorumlusu Bülent Işık, Gaziantepspor As Başkanı Cebrail Mat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir