Anasayfa / Gaziantep Spor / Gaziantepspor Mobil Uygulaması App Store ve Android Store’da Yayında!
Gaziantepspor Mobil Uygulaması App Store ve Android Store'da Yayında!
Gaziantepspor Mobil Uygulaması App Store ve Android Store'da Yayında!

Gaziantepspor Mobil Uygulaması App Store ve Android Store’da Yayında!

Gaziantepspor’un mobil uygulaması yayında, spor kulüplerine internet tabanlı iletişim uygulamaları üreten Juubel AŞ Teknolojileri’nin desteği ile Gaziantepspor Mobil uygulaması ücretsiz olarak yayına başladı. Taraftarlar Mobil uygulamayı App Store ve Android Store’lardan Gaziantepspor yazarak ücretsiz indirebilecekler. Yönetim, taraftar, futbolcu ve sponsor dörtlüsünü birleştiren mobil uygulamamızı indirebilir, takıma destek olabilirsiniz. Siz de Gaziantepspor Mobil Uygulamasını indirebilir, uygulama içerisinden paket satın alarak Gaziantepspor’a destek olabilirsiniz.

Gaziantepspor Mobil Uygulaması ile uygulamadan paket satın alan esnaf ve iş yerlerinde telefonunuzdaki uygulamayı göstererek indirim hakkı kazanabilirsiniz.

“Destek sizden, Gaziantepspor’u Yaşatmak bizden”

Başkan Hasan Şahin, “Gaziantepspor’umuza destek olmak ve bu koca çınarı yaşatmak için Gaziantepspor Mobil Uygulamasını Tüm Taraftarlarımızın, Gaziantep Halkının ve Gaziantepspor’a gönül veren tüm sporseverlerin indirmesini” istedi.

Uygulamayı indiren ve uygulama içerisinden paket satın alan esnafların hem Gaziantepspor’a destek ve katkı sağlayacaklarını hem de etkin bir şekilde işyerlerinin tanıtımını yaparak daha fazla kitlelere ulaşacağını ifade eden Başkan Şahin, ”Gaziantepspor mobil uygulaması indirildiği takdirde paket sahibi iş yerlerinden indirim kazanılacağını hatırlatarak Destek sizden, Gaziantepspor’u yaşatmak bizden” dedi.

Hakkında Gaziantep Son Dakika

Sizlere Gazi şehrimizin son dakika haberlerini tarafsız olarak sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermeniz!

Mutlaka Okumalısın!

Gazişehir ve Gaziantepspor'un Fikstürü Belli Oluyor.

Gazişehir ve Gaziantepspor’un Fikstürü Belli Oluyor.

Spor Toto 1.Lig ekiplerinden Gazişehir Gaziantep ve TFF 2.Lig ekiplerinden Gaziantepsor’un fikstür çekimlerinin tarihleri açıklandı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir