Anasayfa / Gaziantep Spor / Gaziantepspor Başkanı Hasan Şahin’den Açıklama!
Gaziantepspor Başkanı Hasan Şahin'den Açıklama!
Gaziantepspor Başkanı Hasan Şahin'den Açıklama!

Gaziantepspor Başkanı Hasan Şahin’den Açıklama!

Göztepe geçen sezon yıllar sonra hasret kaldığı süper lige çıkarken her futbolsever gibi mutlu olduk. Taki bazı gerçekleri öğrenene kadar buradan Sayın Göztepe ikinci başkanı Talat Papatya ve diğer yöneticilere sesleniyorum. Göztepe, Kızılların entrikasıyla 3 oyuncuyu renklerine bağlarken Gaziantepspor bugün yaşam mücadelesi yapmaktadır. Biz bu işin peşini sonuna kadar bırakmayacağız. Gaziantepspor’un, Göztepe’de hakkı vardır ve bu hak Mehmet Sepil, Mustafa Kızıl işbirliğiyle olan bir haktır. Mehmet Sepil batan gemiden mal kaçıran bir ganimet avcısından hiçbir farkı yoktur.

Gaziantepspor Kulübüne dinamit koymuş, kulübün sadece bugünlerini değil yarınlarını da çalmış Kızıl ailesinden Mustafa Kızıl ile Göztepe Kulübü başkanı Mehmet Sepil işbirliği kulübümüzü derinden yaralanmıştır. Bizi asıl yaralayan olay ise İsviçre’de menajerlik bürosu bulunan Kızılların yeğeni Abdurrahman Bayındır’ın Serkan, Doğanay, Reis, Ghilas transferleri sonrası Göztepe’de işe başlamıştır.

Birçok Avrupa kulübünün yakın markajında olan İngiltere Premier Liginden teklifler alınan genç oyuncumuz Serkan Bakan ile kadromuzda bulunan Nabil Ghilas transferlerinde Gaziantepspor Kulübünün yarınları çalınmıştır. Olayın başrolünde Mustafa Kızıl ile yeğeni menajer Abdurrahman Bayındır vardır. Doğanay, Serkan ve Ghilas transferlerinden Gaziantepspor Kulübü kasasına bir kuruş para girmezken Mehmet Sepil, Kızılların oyununa ortak olmuştur.

Hakkında Gaziantep Son Dakika

Sizlere Gazi şehrimizin son dakika haberlerini tarafsız olarak sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermeniz!

Mutlaka Okumalısın!

Gaziantepspor Yönetimi Fatma Şahin'i Ziyaret Etti.

Gaziantepspor Yönetimi Fatma Şahin’i Ziyaret Etti.

Gaziantepspor başkanı Hasan Şahin, Gaziantepspor Futbol Şube Sorumlusu Bülent Işık, Gaziantepspor As Başkanı Cebrail Mat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir