Anasayfa / İlçe Haberleri / İslahiye / Gaziantepde Kaza Kurşunuyla Vefat Eden Asker Toprağa Verildi.
er adem yılmaz
er adem yılmaz

Gaziantepde Kaza Kurşunuyla Vefat Eden Asker Toprağa Verildi.

er adem yılmaz
er adem yılmaz

Gaziantep ilimizin İslahiye ilçesinde bulunan 106’ncı Topçu Alayı Şehit Alpay Başaran Kışlası’nda nöbet tutan Er Adem Yılmaz nöbet sırasında arkadaşı M.T.’nin silahının ateş alması sonucunda vefat etti. Hastaneye kaldırılan Er Adem Yılmaz İslahiye Devlet Hastanesindeki tüm müdalelere rağmen kurtarılamadı. Er Adem Yılmaz’ın cenazesi otopsi için Gaziantep Adli Tıp kurumuna gönderildi. M.T. gözaltına alındı. Er Adem Yılmaz’ın cenazesi Gazintep Adli Tıp kurumundaki otopsi işlemlerinin ardından uçakla memkeletine gönderildi. Kaza kurşunuyla ölen 23 yaşındaki Er Adem Yılmaz babaevinden helallik alınmasından sonra memleketi Kütahya ili Tavşanlı ilçesindeki Çayır köyünde toprağa verildi.

Cenaze törenine Vali Ahmet Hamdin Nayir, Kaymakam Yüksel Kara, Tavşanlı Cumhuriyet Başsavcısı Hazım Aslancı, Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, İl Jandarma Komutanı Albay Tayfun Dündar, ailesi ve tüm yakınları katıldı. İlçe müftüsü Hüseyin Aksoyun cenaze namazını kıldırdıktan sonra köy mezarlığında Er Adem Yılmaz toprağa verildi.

Sizlere Gazişehrimizin Son Dakika haberlerini sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz emek veriyoruz.Tek gelir kaynağımız sitemizde bulunan reklamlardır. Bizlere destek olmak için sitemizde bulunan reklamlara 1 kez tıklayınız. Teşekkürler. gaziantepsondakika.net

Hakkında Gaziantep Son Dakika

Sizlere Gazi şehrimizin son dakika haberlerini tarafsız olarak sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermeniz!

Mutlaka Okumalısın!

İslahiye’de 13 Ton Kömbe Satıldı.

İslahiye’de 13 Ton Kömbe Satıldı.

Gaziantep ilimizin İslahiye ilçesinde 200 yıldır bayram sofralarını renklendiren kömbe bayramda yoğun ilgi gördü. Unlu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir