Anasayfa / İlçe Haberleri / Nizip / Gaziantep’de İnsansız Hava Aracı Destekli Operasyon
Gaziantep’de İnsansız Hava Aracı Destekli Operasyon
Gaziantep’de İnsansız Hava Aracı Destekli Operasyon

Gaziantep’de İnsansız Hava Aracı Destekli Operasyon

İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü koordinesinde, İstihbarat, Özel Harekât, Çevik Kuvvet, Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlükleri, Nizip İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Bomba İmha Uzmanlarının da katılımıyla, İl Merkezi ile Nizip ve Nurdağı İlçelerinde insansız hava aracı destekli operasyonlar gerçekleştirilmiştir.

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri nedeniyle örgüt adına provokatif eylemlerde bulunacağı değerlendirilen, sosyal medya hesapları üzerinden halkı kin ve düşmanlığa sürükleyici, infial ve kaos ortamı oluşturmaya yönelik paylaşımlar yaptığı, terör örgütünün propagandasını yaparak Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanına ve Devlet Büyüklerine hakaret ettiği tespit edilen (12) şahıs yakalanarak gözaltına alınmıştır.

Operasyon sonucunda, (4) adet PKK/KCK ve TKP/ML terör örgütleri içerikli yasak yayın (Kitap, Dergi), (2) adet PKK/KCK terör örgütünü simgeleyen malzemeler ile çok sayıda dijital materyaller elde edilerek el konulmuştur.

Sizlere Gaziantep Son Dakika haberlerini sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz emek veriyoruz. Gaziantep ilimize dair daha çok habere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.
gaziantepsondakika.net/gaziantep-son-dakika

Hakkında Gaziantep Son Dakika

Sizlere Gazi şehrimizin son dakika haberlerini tarafsız olarak sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermeniz!

Mutlaka Okumalısın!

Gaziantep'te Damat Cinayeti 3 Ölü

Gaziantep’te Damat Cinayeti : 3 Ölü

Olay,  Nizip ilçesinde daha önce özel güvenlik görevlisi olarak çalışan ve bir süredir işsiz olan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir