Anasayfa / Gaziantep Son Dakika / Gaziantepde Alışveriş Şenliği Başladı.
bikap
bikap

Gaziantepde Alışveriş Şenliği Başladı.

Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğinde Gaziantep Sanat Merkezinde düzenlenen BİKAP “Başarılı İş Kadınları Platformu” alışveriş şenliği ile  7 Kasımda açılışını Başkan Fatma ŞAHİN’in katılımlarıyla açılışı yapıldı.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Türkiye’nin başarılı iş kadınlarının İstanbul markalarıyla marka şehir Gaziantep’e geldiğini belirterek, “’Gaziantep’e gelme zamanı’ sloganıyla çok özel bir kampanyamız var. Neden Gaziantep’e geleceksiniz? Çünkü bir kültür ve sanat merkezi olan Gaziantep’e geleceksiniz, bir lezzet başkenti olan Gaziantep’e geleceksiniz. Ailesiyle Türkiye’nin ve Avrupa’nın en güzel Hayvanat Bahçesini görmek için Gaziantep’e geleceksiniz. Bu güzel mozaiği içerisinde BİKAP’ın şehrimizde olması, İstanbul’un gözde markalarıyla burada olması önemli” şeklinde konuştu.

Başkan Fatma ŞAHİN BİKAP’daki standlara tek tek uğramayı ihmal etmedi. Katılımcılar arasında Lion Diamond kurucusu Öznur Yakın ve projede bir araya gelen Özlem Yıldız, Aslı Şen, Pınar Altuğ Akcan ve birçok ünlüde markarıyla alışveriş etkinliğine katılıd.

İki gün sürecek şenlikte kurulan özel stantlarda, birbirinden ünlü markaların yanı sıra  Gaziantep Rotary Kulüp tarafından organ bağışı standı ve Türkiye Basketbol Federasyon Başkanı Hidayet Türkoğlu, Basketbol eski Milli Takım Oyuncusu ve Menajeri Kerem Tunçeri ve Türkiye Basketbol Federasyonu Genel Koordinatörü Ömer Onan’ın imzalı formaları, Galatasaray Kulübü Kalecisi Mustela’nın eldivenleri, Galatasaray’dan Selçuk İnan ve Gomis’in tüm takım imzalı formaları ve topları, Fenerbahçe’den Mehmet Topal, Ozan Tufan, Volkan Demirel, Mathieu Valbuena Robin Van Persie’nin tüm takım imzalı formaları ve topları, Beşiktaş Kulübü’nün tüm takım imzalı formaları satışa sunulmaktadır. Standtan elde edilecek gelir ise,  Ampute Milli Futbol Takımı’na bağışlanacaktır.

Hakkında Gaziantep Son Dakika

Sizlere Gazi şehrimizin son dakika haberlerini tarafsız olarak sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermeniz!

Mutlaka Okumalısın!

Olay Yerine Giden Polise Saldırı!

Olay Yerine Giden Polise Saldırı!

Gaziantep’te vatan mahallesinde çıkan kavgaya müdahale etmek için olay yerine giden polis ekibine tüfekle ateş …

2 yorum

  1. Kaliteli bir site başarılarınızın devamını dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir