Anasayfa / Genel / Gaziantep Son Dakika
gaziantep son dakika
gaziantep son dakika

Gaziantep Son Dakika

Gaziantep Son Dakika, gazi şehrimize bir haber sitesi kazandırmanın heyecanını yaşıyoruz. Gaziantep Son Dakika, Gaziantep medyasının güçlü sesi olmayı, memleketimiz için ses getiren haberler yapmayı hedefleyerek yayın hayatına başladı.

Gaziantep Son Dakika, ekonomi, eğitim, sağlık, yerel yönetim, Gaziantep yemekleri, Gaziantep tatlıları, gazi şehrimizin güzellikleri ile dolu ve belediyelerimizin güncel son dakika haberleri ile karşınızdayız. Bizleri takip ederek Gaziantep haberleri hakkında bilgi alıp, son dakika gelişmelere anında ulaşabilirsiniz.

Gaziantep Son Dakika, güçlü, tarafsız ve özgür yayın ahlakı çerçevesinde sizlere kaliteli haberler üreterek sizlerin desteklerinizle şehrimizin en iyi haber sitesi olma yolunda ilerliyoruz.

Gaziantep Son Dakika, Şahinbey’in ve Şehitkamil’in Kurtuluş savaşında destansı mücadelesine tanık olan gazi şehrimizin haberlerini sunmaktan gurur duyuyoruz.

Gaziantep Son Dakika Sosyal Medya Hesapları?

Web Sitemiz : www.gaziantepsondakika.net

Facebook       : @gaziantepsondakika27

Twitter          : @gaziantephaberr

Youtube       :  Gaziantep Son Dakika TV

Gaziantep Son Dakika olarak sizlerden desteklerinizi bekliyoruz. Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek hem güncel Gaziantep son dakika haberlerine ulaşabilir hem de bizlere destek olabilirsiniz. GAZİ Şehrimizin son dakika haberleri için “Kulağınız Bizde Olsun”!

 

 

 

 

Hakkında Gaziantep Son Dakika

Sizlere Gazi şehrimizin son dakika haberlerini tarafsız olarak sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermeniz!

Mutlaka Okumalısın!

Avrupa Müzeler Gecesinde Nedeniyle Müze Girişleri Ücretsiz!

Avrupa Müzeler Gecesinde Nedeniyle Müze Girişleri Ücretsiz!

Avrupa Konseyi,UNESCO ve İCOM’un himayelerinde bu yıl Avrupa’da 14’üncüsü ülkemizde ise 13’üncüsü kutlanacak olan “Avrupa …

2 yorum

  1. Güzel site.hayırlı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir