Anasayfa / Gaziantep Son Dakika / Gaziantep İŞKUR Personeline Girişimcilik Eğitimi
Gaziantep İŞKUR Personeline Girişimcilik Eğitimi
Gaziantep İŞKUR Personeline Girişimcilik Eğitimi

Gaziantep İŞKUR Personeline Girişimcilik Eğitimi

Gaziantep İŞKUR Personeline Girişimcilik Eğitimi
Gaziantep İŞKUR Personeline Girişimcilik Eğitimi

Gaziantep Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve KOSGEB işbirliği ile Kurum personeline 4 modül ve 32 saatten oluşan girişimcilik eğitim programı eğitimi verildi. Girişimcilik eğitimini başarı ile tamamlayan personele sertifikaları İl Müdürü Siraç Ekin tarafından takdim edildi. İl Müdürlüğü toplantı salonunda yapılan sertifika töreninde konuşan Ekin “Girişimcilik eğitim planlamasında öncelikli olarak iş ve meslek danışmanları ile idarecilerin işyeri ziyaretleri yapmaları ve sektörel bazdaki işletmelerin çok sayıda oluşlarını dikkate alınarak, kurumu temsil ve yönetsel kabiliyetlerini güçlü tutmak adına Girişimcilik Eğitim Programlarının İŞKUR personellerine verilmesi hedeflenmektedir” dedi.

Törene katılan KOSGEB Kobi uzman yardımcısı Bekir Polat tarafından girişimcilik sertifikasına sahip olan girişimci adaylarının iş planlarını nasıl hazırlayacakları, hazırladıkları iş planlarını nereye sunacakları, iş planlarının değerlendirme aşaması ve sağlanacak KOSGEB destekleri yanı sıra girişimcilik ruhunun pekiştirilmesi ve yeni istihdam olanaklarının sağlanması noktasında ayrıntılı bilgilendirme yapıldı. Tören kurum personellerinin sorduğu soruların cevaplandırılması ve memnuniyetlerini ifade etmeleri ile sona erdi.

Sizlere Gazişehrimizin Son Dakika haberlerini sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz emek veriyoruz.Tek gelir kaynağımız sitemizde bulunan reklamlardır. Bizlere destek olmak için sitemizde bulunan reklamlara 1 kez tıklayınız. Teşekkürler. gaziantepsondakika.net

Hakkında Gaziantep Son Dakika

Sizlere Gazi şehrimizin son dakika haberlerini tarafsız olarak sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermeniz!

Mutlaka Okumalısın!

Olay Yerine Giden Polise Saldırı!

Olay Yerine Giden Polise Saldırı!

Gaziantep’te vatan mahallesinde çıkan kavgaya müdahale etmek için olay yerine giden polis ekibine tüfekle ateş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir