Anasayfa / Gaziantep Basketbol / Gaziantep Forbes Dergisinde!
gaziantep
gaziantep

Gaziantep Forbes Dergisinde!

Dünyaca ünlü ekonomi dergisi olan FORBES yayınladığı “Dünyanın Ekonomik Seyahat Destinasyonları” listesinde Gaziantep’i 10.sırada göstertdi. UNESCO yaratoco Gastronomi Kentleri listesinde de 8.sırada bulunan Gazianntep’in mutlaka görülmesi gerektiğini, İstanbul da aranan bir çok şeyin Gaziantep de daha uygun fiyata alınabileceğini vurguladı. Merkezi Amerika da bulunan derginin iki haftada bir yayınlanan dergide şehir ekonomisinin uygunluğuna parmak bastı.

İstanbul’dan sadece 90 dakikalık bir uçuş mesafesinde olduğu belirtilen Gaziantep´in uluslararası turistlerden batıdaki şehirlere nispeten daha az ilgi gördüğü, fakat en az batıdaki  Türkiye kentleri kadar ilginç bir tatil destinasyonu olduğu söylendi. Kentin UNESCO Yaratıcı Gastronomi Kentleri listesinde sekizinci sırada olduğunun altı çizilen haberde, Gaziantep´in mutlaka görülmesi gerektiğine, İstanbul´da aranan birçok şeyin Gaziantep´te daha da uygun fiyata bulunabildiğine ve ülkenin  Şam fıstığı başkenti olduğuna dikkat çekildi.

Hakkında Gaziantep Son Dakika

Sizlere Gazi şehrimizin son dakika haberlerini tarafsız olarak sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermeniz!

Mutlaka Okumalısın!

Yazlık Sinema Günlerinde 3500 Kişiye Ulaşıldı.

Yazlık Sinema Günlerinde 3500 Kişiye Ulaşıldı.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “Yazlık Sinema Günleri”nin sezon finali 13 Ağustos’ta Masal Park’ta yapıldı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir