Anasayfa / İlçe Haberleri / İslahiye / Emekli Polisler ve Şehit Ailelerinden Afrine Destek Yolculuğu!
Emekli Polisler ve Şehit Ailelerinden Afrine Destek Yolculuğu
Emekli Polisler ve Şehit Ailelerinden Afrine Destek Yolculuğu

Emekli Polisler ve Şehit Ailelerinden Afrine Destek Yolculuğu!

Emekli Polis Özel Harekatçılar Derneği üyeleri ve Şehit Aileleri Zeytin Dalı Harekatına destek amacıyla Ankara’dan Gaziantep ilçesi İslahiye de bulunan Özel Harekat Kampına yolculuk yaptılar.

Yolculuğa çıkacakları otobüsün üstüne şehitlerimizin fotoğraflarını asan dernek üyeleri ve şehit aileleri, Yolculuğun ilk durağı olan Ankara Özel Hareket Şube Müdürlüğü’ne uğrayıp, Şube Müdürü Eraslan ER ve görevli polisler ile bir araya geldiler.

Muhabirlere bilgi veren dernek yetkilisi Emekli Özel Harekat polisi Hüseyin ÜNLÜ, Zeytin Dalı Harekatı başladıktan sonra Ankara’da destek amaçlı basın açıklaması yaptı, bölgeye gitmek istediklerini fakat  bölgeye gitmek güvenlik gerekçesiyle mümkün olmadığını belirtti.

Polis Özel Harekat’ın önemli bir operasyona katıldığına işaret eden Ünlü, şunları söyledi:

“Arkadaşlarla beraber Polis Özel Harekat timlerinin yanında olduğumuzu göstermek için karar aldık. Emekli Polis Özel Harekatçılar, şehit aileleri ve gazilerimizle beraber Ankara’dan hareket ediyoruz. Yine Bursa, Yalova, İstanbul ve Tokat’tan bize katılımlar var, güzergah sırasında yine katılımlar olacak. İzmir’de büyük bir organizasyonumuz oldu, oradaki arkadaşlarımız ile de İslahiye’deki kampta buluşacağız.” dedi.


Etiketler: özel,polis,aileleri,emekli,harekat

Hakkında Gaziantep Son Dakika

Sizlere Gazi şehrimizin son dakika haberlerini tarafsız olarak sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermeniz!

Mutlaka Okumalısın!

İslahiye’de 13 Ton Kömbe Satıldı.

İslahiye’de 13 Ton Kömbe Satıldı.

Gaziantep ilimizin İslahiye ilçesinde 200 yıldır bayram sofralarını renklendiren kömbe bayramda yoğun ilgi gördü. Unlu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir