Anasayfa / Gaziantep Son Dakika / Başkan Tahmazoğlu’ndan “Sağlığınız için Her Gün 10 bin Adım”
Başkan Tahmazoğlu'ndan Sağlığınız için Her Gün 10 bin Adım
Başkan Tahmazoğlu'ndan Sağlığınız için Her Gün 10 bin Adım

Başkan Tahmazoğlu’ndan “Sağlığınız için Her Gün 10 bin Adım”

Sağlıklı Yaşam İçin Her Gün On Bin Adım atın sloganıyla hareket eden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Kavaklık Parkı’nda vatandaşlarla birlikte yürüyüş yaptı.

Sağlıklı toplum sağlıklı bireylerden oluşur ilkesiyle hareket eden Şahinbey Belediyesi, Kavaklık Parkı’nda vatandaşlarında katılımıyla  ‘Sağlığınız için Her Gün 10 bin Adım’ yürüyüşü düzenledi. Yürüyüşe katılan gençler, ellerinde “Her Gün 10 Bin Adım”, “Rahat Bir Nefes İçin Hareket Zamanı”, “Spor Yap Sağlıklı Kal” mesajları taşıyan pankartlarla sporun önemine dikkat çektiler.

Sağlıklı Yaşam İçin

Her fırsatta sağlıklı yaşamın önemine dikkat çeken Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, “Sağlıklı bir yaşam için spor şart. Vatandaşların ve bizlerin sporu hayatımızın bir parçası haline getirmemiz gerekiyor. En azından yürüyüş yapıp ve her gün on bin adım atarak sağlıklı kalabilir, hayatımızı daha kaliteli bir yaşama dönüştürebiliriz. Aynı zaman da fazla kilolarımızdan ve birçok hastalıktan da spor sayesinde kurtulabiliriz. Bu tür etkinliklerin yanı sıra vatandaşlarımızı spor yapmaları için sosyal tesislerdeki spor salonlarına da davet ediyoruz. Vatandaşları sağlıklı yaşam için her Pazar düzenlediğimiz bisiklet turlarımıza katılmaya davet ederek bisiklet sürmeye de teşvik ediyoruz. Şahinbey Belediyesi olarak başarılı öğrencilerimize bisiklet hediye ediyoruz, Ortaokul ve lise öğrencilerimize karne hediyesi olarak spor ayakkabı ve değişik zamanlarda eşofman takımı hediye ediyoruz. Amacımız sağlıklı bir yaşam için on bin adımda sen at diyerek, herkesi spor yapmaya davet etmek.” dedi.

Sizlere Gaziantep Son Dakika haberlerini sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz emek veriyoruz. Gaziantep ilimize dair daha çok habere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.
https://gaziantepsondakika.net

Hakkında Gaziantep Son Dakika

Sizlere Gazi şehrimizin son dakika haberlerini tarafsız olarak sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermeniz!

Mutlaka Okumalısın!

Olay Yerine Giden Polise Saldırı!

Olay Yerine Giden Polise Saldırı!

Gaziantep’te vatan mahallesinde çıkan kavgaya müdahale etmek için olay yerine giden polis ekibine tüfekle ateş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir