Anasayfa / Gaziantep Son Dakika / Adalet Bakanı’ndan Gaziantep’te Açıklama!
Adalet Bakanı’ndan Gaziantep'te Açıklaması!
Adalet Bakanı’ndan Gaziantep'te Açıklaması!

Adalet Bakanı’ndan Gaziantep’te Açıklama!

Adalet Bakanı’ndan Gaziantep'te Açıklaması!
Adalet Bakanı’ndan Gaziantep’te Açıklaması!

Adalet Bakanı Abdulhamit GÜL Gazi şehrimizde Bülbülzade Vakfı tarafından düzenlenen iftar programına katıldı. İftar programın da ramazanın birliği, dayanışması ve kardeşliğiyle ilgili hatırlatmalarda bulunan Adalet Bakanı Abdulhamit GÜL ramazan ayının mukaddes bir ay olduğunu söyleyerek, ABD büyükelçiliğinin Kudüse taşınmasıyla ilgilide açıklamalarda bulundu. “ABD Büyükelçiliğinin Kudüs’e taşınması girişimi Ortadoğu’ya atılmış en büyük bombalardan biri olarak tarihe geçti.” dedi. Programa Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Gür, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, AK Parti İl Başkanı Eyüp Özkeçeci ve Anadolu Platformu Başkanı Turgay Aldemir katıldı.

Sizlere Gazişehrimizin Son Dakika haberlerini sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz emek veriyoruz.Tek gelir kaynağımız sitemizde bulunan reklamlardır. Bizlere destek olmak için sitemizde bulunan reklamlara 1 kez tıklayınız. Teşekkürler. gaziantepsondakika.net

Hakkında Gaziantep Son Dakika

Sizlere Gazi şehrimizin son dakika haberlerini tarafsız olarak sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermeniz!

Mutlaka Okumalısın!

Olay Yerine Giden Polise Saldırı!

Olay Yerine Giden Polise Saldırı!

Gaziantep’te vatan mahallesinde çıkan kavgaya müdahale etmek için olay yerine giden polis ekibine tüfekle ateş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir