Anasayfa / Gaziantep Son Dakika / ​Zeytin Dalı Operasyonu Kapsamında Afrin’e Giden Özel Harekat Polislere Gaziantep’e Döndü.
​Zeytin Dalı Operasyonu Kapsamında Afrin'e Giden Özel Harekat Polislere Gaziantep'e Döndü.
​Zeytin Dalı Operasyonu Kapsamında Afrin'e Giden Özel Harekat Polislere Gaziantep'e Döndü.

​Zeytin Dalı Operasyonu Kapsamında Afrin’e Giden Özel Harekat Polislere Gaziantep’e Döndü.

Suriye’nin Afrin bölgesinde, PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ’a mensup teröristleri etkisiz hale getirmek, dost ve kardeş bölge halkını bu terör örgütlerinin baskı ve zulmünden kurtarmak amacıyla yapılan “Zeytin Dalı Harekatı ” kapsamında görevlendirilen Gaziantep Özel Harekât Şube Müdürlüğünde görevli 23 Özel Harekat Polisi başarıyla yürüttükleri görevlerinin bitmesinin ardından 11 Mayıs günü İlimize gelerek görevlerine başladılar.

Görevlerini tamamlayarak Gaziantep’e dönen Özel Harekât Polisleri İl Emniyet Müdürü Sayın Faruk KARADUMAN ve mesai arkadaşları Özel Harekât Şube Müdürlüğünde karşıladı.

Karşılama esnasında İl Emniyet Müdürü Sayın Faruk KARADUMAN, görevden dönen personellere hitaben “ Allah’a şükür kimsenin burnu kanamadı. Devletimiz ve milletimiz için çok güzel görevler yaparak, bizleri ve ülkemizi gururlandırarak döndünüz.  “Zeytin Dalı Harekatı ” kapsamında Şehit olanlara Allahtan rahmet, gazi olanlara da acil şifalar dilerim. Hoş geldiniz, hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

 

Hakkında Gaziantep Son Dakika

Sizlere Gazi şehrimizin son dakika haberlerini tarafsız olarak sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermeniz!

Mutlaka Okumalısın!

Olay Yerine Giden Polise Saldırı!

Olay Yerine Giden Polise Saldırı!

Gaziantep’te vatan mahallesinde çıkan kavgaya müdahale etmek için olay yerine giden polis ekibine tüfekle ateş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir