Anasayfa / Gaziantep Son Dakika / ​Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’den Bayram Mesajı
​Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'den Bayram Mesajı
​Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'den Bayram Mesajı

​Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’den Bayram Mesajı

​Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'den Bayram Mesajı
​Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’den Bayram Mesajı

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, yarın idrak edilecek mübarek Ramazan Bayramı dolayısıyla açıklama yaptı.Gül, Ramazan Bayramı’nın İslam aleminin kurtuluşuna vesile olmasını diledi.Bakan Gül, “Ramazan bayramımız bütün İslam aleminin bütün milletimize mübarek olsun. Otuz gün boyunca Ramazan’ın feyzinden, bereketinden milletçe istifade etmeye çalıştık.

Sahuruyla, iftarıyla ve orucuyla Kur’an-ı Kerim ile Ramazan’dan inşallah cümlemiz istifade etmişizdir. Bayram vesilesi ile başta Filistin ve Suriye olmak üzere tüm İslam aleminin ve mazlum coğrafyaların da bir an önce gerçek bayramlara ulaşmasını rabbimden niyaz ediyorum. 80 milyon kardeşçe, birlik ve beraberlik içerisinde ağız tadıyla bayrama giriyoruz. Bu ağız tadımızın bozulmadan birliğimiz, beraberliğimiz, kardeşliğimiz bozulmadan nice bayramlara hep birlikte ulaşmayı diliyorum. Tüm milletimizin ve hemşerilerimizin bayramlarını kutluyorum.” dedi.

Sizlere Gaziantep Son Dakika haberlerini sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz emek veriyoruz. Gaziantep ilimize dair daha çok habere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. gaziantepsondakika.net/gaziantep

Hakkında Gaziantep Son Dakika

Sizlere Gazi şehrimizin son dakika haberlerini tarafsız olarak sade bir dille yayınlamak için emek harcayan yarı zamanlı Süpermeniz!

Mutlaka Okumalısın!

Gaziantepde Kamyonet Devrildi.

Gaziantepde Kamyonet Devrildi.

Gaziantep’in İslahiye ilçesinde Cevdetpaşa mahallesinde Namık Kemal Caddesi üzerinde trafik kazası meydana geldi. Trafik kazasında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir